infocentrum@mesto-zatec.cz

}

Po – Pá: 8-17, So – Ne: 10-16

Kultura v Žatci

Chystáte se navštívit Žatec? Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit za kulturou v Žatci. Navštívit můžete Městské divadlo, letní kino pod širým nebem v amfiteátru nebo některou z pravidelných kulturních akcí – jako je například Chmelfest nebo Dočesná.

 

Kultura v Žatci

Každoročně se v Žatci pořádají různé akce např. oslava probuzení chmele ze zimního spánku – Chmelfest, dále také Dočesná, Farmářské trhy a slavnosti, Dětský den a mnoho dalších kulturních a sportovních akcí… nezapomeňte sledovat kalendář akcí, kde naleznete aktuální program včetně podrobných informací.

Title

Dočesná

Divadlo

Městské divadlo Žatec

Chmelfest

Advent v Žatci

Farmářské trhy

Filmové léto

Letní kino

Dobrý den, vážení pořadatelé kulturních, vzdělávacích a společenských akcí!

Rádi bychom vás požádali o spolupráci při informování žatecké veřejnosti o událostech, které chystáte. Své akce můžete prostřednictvím kalendáře akcí Městského úřadu Žatec a Žateckého zpravodaje, ale také díky Mobilnímu rozhlasu, webu a Facebooku města propagovat zcela zdarma!

Stačí, když stručnou zprávu nebo letáček o chystané akci pošlete na e-mailové adresy zpravodaj@mesto-zatec.cz a infocentrum@mesto-zatec.cz. Uvítáme jak vaše roční plány, tak třeba i měsíční nebo jednorázové informace.

Předpokládáme, že nám všem jde o stejnou věc: informovat obyvatele města o akcích, které se tu konají.

V konečném důsledku tyto sdílené informace můžete využít i k lepšímu plánování vlastních akcích a vyhnout se třeba termínu, který už se chystá využít jiná organizace.

Moc děkujeme za vaši spolupráci!

Tomáš Kassal – Žatecký zpravodaj

Eva Klasnová – Turistické informační centrum Žatec

Žatec v proměnách času

Procházka žateckou historií, během níž návštěvníka provází tlukot hodin, pomyslného srdce města. A na konci vyhlídka na současný Žatec. Zábavu, poučení i závěrečný pohled na královské město Vám nabídne radniční věž díky nové expozici Žatec v proměnách času.

Spolupracujeme s

Kavárna Mlsná Koza
Destinační agentura Dolní poohří p.o.

Turistické informační centrum

Městský úřad Žatec 

nám. Svobody 149, 438 01 Žatec – CZ

Telefon: +420 415 736 156

Mobil: +420 702 154 068  

infocentrum@mesto-zatec.cz

www.infozatec.cz  www.mesto-zatec.cz

CzechEnglishGermanRussian