infocentrum@mesto-zatec.cz

}

Po – Pá: 8-17, So – Ne: 10-16

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pošli dál… knihy!

5. 11. 2021 | 14:00 - 18:00

Další ročník swapu se zaměří na směnu beletrie, učebnic i časopisů

Knižní bazar s bohatým doprovodným programem se bude konat v pátek 5. listopadu od 14 do 18 hodin. Akci připravil spolek A dál? ve spolupráci s žateckým gymnáziem, které aktivitu hostí ve své aule.

“Hlavní myšlenkou je výměna nepotřebných věcí ze žateckých domácností či pracovišť. Šetříme tak peněženky i přírodu. Tentokrát se zaměříme na knihy všeho druhu. Obdobný tematický bazar s programem chceme do budoucna pořádat jednou ročně, sérii jsme zahájili již vloni pokojovými rostlinami a výrobou kokedam”, předestírá členka spolku A dál?, Eva Sladká.

Kromě výměny knížek bude připravena výtvarná dílna s možností uvázat vlastní sešit nebo si vyrobit vánoční dekoraci ze starých knih pod dohledem šikovných lektorek. “Byla by škoda nepředstavit zajímavou historii gymnaziální budovy,  která vznikla na základě architektonické soutěže v letech 1901 – 1903. Program doplníme i prodejem knihy Dějiny žateckého gymnázia. Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne,” vyzývá Monika Merdová ze spolku A dál?.

Návštěvníci si mohou knihy odnést, aniž by přinesli něco na výměnu, nebo si naopak neodnést nic a jen nabídnout přebytky ze své knihovničky.
Vstupné na akci je zdarma, účast na výtvarné dílně: 100,- Kč.
Akci finančně podpořilo město Žatec.
Přidejte se k facebookové události!

+

Podrobnosti

Datum:
5. 11. 2021
Čas:
14:00 - 18:00
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

Spolek A dál
E-mail:
adalprojekt@gmail.com
View Pořadatel Website

Místo konání

Gymnázium Žatec
Studentská 1075
Žatec, Ústecký 43801 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website
CzechEnglishGermanRussian