infocentrum@mesto-zatec.cz

}

Po – Pá: 8-17, So – Ne: 10-16

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Dočesná v zahradě

3. 9. 2022 | 10:00 - 17:00

Zdarma

Zveme Vás na DOČESNOU V ZAHRADĚ!

Dětský program bude mít na starosti PEPE & PIPI od 10:00-17:00. Děti si budou moct projít překážkovou dráhou, zaskákat na hradech, nechat si pomalovat obličej a mnoho dalšího!

Vystoupení staropražské kapely „ŠMRNC“, která ozdobí a citlivě atmosféru Klášterní zahrady od 14:00 doladí pečlivě vybranými kusy, je presentováno barvitým souzvukem akordeonu, houslí, klarinetu, kytary, kontrabasu a i vybroušeným vokálem, linoucím se z hrdel všech pěti protagonistů. Kdo v den konání Žatecké dočesné 2022 do zahrady klášterní zavítá, jistě nebude kulturním zážitkem zklamán.

Kapela o sobě: „Velevážení příznivci a milci časů dávno minulých, nikterak však zašlých, dovolujeme si a je nám ctí Vám představit uskupení muzikantské, kteréžto veselé i nostalgické písně z přelomu a počátku století minulého vyhledává a je s bujarostí sobě vlastní při rozličných příležitostech předváděti se hotoví.
Repertoir našeho tělesa tohoto čítá množství popěvků známých i neznámých od písní authorů z lidu, zpívaných chudinou na pražských dvorcích za pěťák, či misku polévky až po famosní šlágry komponistů zvučných jmen, znějících tehdy v lesku stříbrného plátna z úst ne menších hvězd, než Oldřicha Nového, Vlasty Buriana a jim podobných.“

Vstup zdarma po celý den.

Podrobnosti

Datum:
3. 9. 2022
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
Zdarma
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

Chrám Chmele a Piva
Telefon:
+420 725 861 895
E-mail:
info@chchp.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

CzechEnglishGermanRussian